Alternatívna medicína

Nakoľko sa už dlhé roky venujeme alternatívnej medicíne a to hlavne Tradičnej Čínskej Medicíne, vieme že alternatívna medicína funguje. Je škoda, že po nej mnohí siahnu až vtedy, keď si modernými metódami nevedia pomôcť. Hlavne v oblasti zdravia by malo platiť, že problém je lepšie podchytiť v začiatkoch, ako ho neskôr „hasiť“.

Nech sa páči, vstúpte, alternatívna medicína Vás víta.

 • Čínska medicína

  Čínska medicína (218)

  Tradičná Čínska Medicína Čínska Medicína ponúka bylinné produkty na pomoc pri riešení rôznych problémov. Produkty sú pre ľahšiu orientáciu rozdelené do kategórií podľa ich zamerania. Nech sa páči, vstúpte do sveta Tradičnej Čínskej Medicíny.
 • Myco medicína

  Myco medicína (28)

  Myco medicína Myco medicína - medicinálne huby sa používajú v tradičnej medicíne už dlhé stáročia. Ich účinky si vysoko hodnotili už v starej Číne, Egypte, či Rusku...  Medicinálne huby majú výnimočnú schopnosť znovu obnoviť správnu funkčnosť ľudského organizmu. Je možné ich použiť pri rôznych problémoch, napríklad:  s imunitou, pri nádorových ochoreniach, s vysokým krvným tlakom, pri únave, pri sexuálnych dysfunkciách, pri…
 • Vitamíny, minerály, antioxidanty

  Vitamíny, minerály, antioxidanty (16)

  Vitamíny, minerály, antioxidanty - výživové doplnky Vitamíny, minerály, antioxidanty sú látky, ktoré potrebuje ľudský organizmus pre svoju existenciu, no nedokáže si ich vyrobiť sám, preto ich musí získavať z potravy, alebo dopĺňať za pomoci moderných výživových doplnkov.  Výživové doplnky - vyvážená kombinácia prírodných látok, vitamínov a minerálov.
 • Rozdelenie produktov podľa problémov

  Rozdelenie produktov podľa problémov (243)

  Rozdelenie produktov podľa problémov.